Receptury Wielkanocne

Zapraszamy

Po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym plebiscycie cukierniczo piekarniczo -  lodziarskim "Receptury Wielkanocne" organizowanym przez redakcję Mistrza Branży.

Całkiem niedawno zakończyliśmy 6 edycję naszego Plebiscytu, który cieszył się ogromnym powodzeniem. Zachęcamy Was zatem do udziału w Wielkanocnej edycji. Niech i w tym roku królują mazurki, babki, serniki, kolorowe pisanki i zajączki, a my liczymy na waszą pomysłowość i kreatywność.

Na zgłoszenia czekamy do 24 lutego br.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się 1 marca br.

Receptury w Plebiscycie podzielone są na dwie kategorie:
- Receptura Mistrza - dla profesjonalistów z branży oraz pasjonatów cukiernictwa
- Receptura Ucznia - dla uczniów kształcących się w zawodzie: cukiernik, piekarz, kucharz

Receptury zostaną opublikowane na portalu www.MistrzBranzy.pl

Do zamieszczenia materiałów w portalu potrzebujemy kompletu informacji:
- tytuł receptury
- imię i nazwisko autora receptury
- nazwa szkoły/pracowni/firmy
- w przypadku Receptura Ucznia: imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego
- receptura + opis wykonania
- zdjęcie/zdjęcia produktu w dobrej rozdzielczości

Propozycję receptur prosimy przesłać na adres: prenumerata@mistrzbranzy.pl
Przykładowa receptura -> tutaj

Tradycyjnie dla autorów zwycięskich receptur, a także dla głosujących redakcja przygotowała atrakcyjne nagrody!