Złoto dla Karoliny!

Karolina przybylska  i miejsce fale i pier%c5%9bcienie (copy)

Złoto dla Karoliny!

Karolina Przybylska, uczennica III klasy fr/wz zdobyła złoty medal na XIV Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego w Poznaniu.

Konkurs odbył się 5 marca w Izbie Rzemieślniczej. W konkurencji, w której wystartowała Karolina, wzięło udział  68 uczniów ze szkół zawodowych i techników uczących w zawodzie fryzjer. Ich zadanie polegało na wykonaniu fryzury z fal i pierścieni na mokro a'la Monroe. Fryzura wykonana przez Karolinę spotkała się z największym uznaniem jury poznańskiego konkursu.  Do ogólnopolskiej rywalizacji Karolina Przybylska przygotowywała się pod okiem p. Emilii Możdżeń (salon fryzjerski ul. Wielkopolska). W konkursie wzięły także udział uczennice: Zuzanna Matuszak, Julia Rzepka, Martyna Juszczak, Klaudia Knysz, Milena Zaremba.

Mariola Musielak