ZIELONA SZKOŁA Z MATEMATYKĄ

Img 0080 (copy)

ZIELONA SZKOŁA Z MATEMATYKĄ

W dniach 4-7 października grupa uczniów z klas I-III Technikum Logistycznego, pod opieką p. Danuty Marciniak,  wzięła udział w warsztatach matematycznych w ramach Zielonej Szkoły  w nadmorskim Dźwirzynie. Cztery dni pobytu minęły szybko i ciekawie – nikt nie miał czasu się nudzić! Czas wypełniony był zajęciami edukacyjnymi, a także innymi atrakcjami – odbyły się wycieczki do Trzęsacza, gdzie zobaczyliśmy ruiny i poznaliśmy historię kościółka w Multimedialnym Muzeum na Klifie oraz zwiedziliśmy Kołobrzeg, obserwując jego panoramę z Latarni Morskiej, spacerowaliśmy promenadą oraz molo. Nie zabrakło spacerów brzegiem morza o różnych porach dnia i przy różnej pogodzie, znalazł się również czas na grilla i na dyskoteki oraz na zajęcia towarzyskie. W Ogrodach Tematycznych Hortulus W Dobrzycy zobaczyliśmy zachwycające ogrody w różnych stylach i niezwykłe rośliny.
 Wszyscy powrócili do Wrześni zadowoleni z mile spędzonych dni, obiecując sobie, że jeszcze tam wrócimy.