XIV PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH 2017

Scan 0001 (copy)

XIV MIĘDZYPOWIATOWY PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH LISTOPAD 2017

Angelika Bączkiewicz z kl. I TL po raz pierwszy zaprezentowała muzycznie naszą szkołę
w środowisku lokalnym i od razu z wielkim sukcesem. W Środzie Wielkopolskiej 7 listopada 2017 roku wyśpiewała brawurowo II miejsce na XIV Przeglądzie Pieśni i Piosenek Patriotycznych. Wykonała przepięknie utwór „Miasto 44”. GRATULACJE!!! Celem festiwalu jest popularyzowanie wśród młodych wykonawców pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej. Inicjatorem Przeglądu jest ZSR w Środzie Wlkp.
2 listopada odbyły się szkolne eliminacje do ww. Przeglądu. Oprócz Angeliki Bączkiewicz wzięli w nim udział: Agata Marczak i Klaudiusz Matuszak. Występy utalentowanych uczniów oceniało szkolne profesjonalne jury: p. M. Nowak, p. A. Kubiaczyk, p. E. Raczak. Uczestnikom i jury DZIĘKUJEMY!!!
Opiekunem uczniów była E. Raczak.