Turniej piłki siatkowej „Dwójek” rozstrzygnięty

1 (1)

Tegoroczny turniej piłki siatkowej „Dwójek” rozstrzygnięty!

W tym roku szkolnym do zmagań sportowych przystąpiło łącznie 16 par, a zawody były rozgrywane w systemie do dwóch przegranych. Zmagania siatkarskie tegorocznego turnieju cieszyły się ogromną popularnością i po raz kolejny pokazały umiejętności sportowe oraz kunszt siatkarski młodzieży. Podczas rozgrywania zawodów mogliśmy oglądać szereg spektakularnych zagrywek, zbić i odbiorów, którymi młodzież popisywała się przed zgromadzoną publicznością wprowadzając kibiców tym samym w wyśmienity nastrój sportowy.

Zawody dawały możliwość zdrowej rywalizacji sportowej, a ich głównym celem było podnoszenie sprawności fizycznej oraz umiejętności ruchowych, rozbudzanie zainteresowań daną dyscypliną sportu, wyrabianie odpowiedniej motywacji, jak również współdziałania w zespole. Turniej „Dwójek” pokazał sportowe zaangażowanie młodzieży, która bardzo chętnie bierze udział w tego rodzaju przedsięwzięcia organizowanych w naszej szkole. Wszystkim uczestnikom zmagań należą się słowa uznania za udział i zaangażowanie w zawody. Po zakończeniu zmagań zawodnicy usłyszeli wiele pozytywnych opinii na temat swoich występów, a finaliści zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i pucharami.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Adam Warczygłowa i Szymon Adamski