Andrzejki Szkolne

20181128 091512 (copy)

Andrzejki Szkolne

Dn. 28.11.2018 r. Samorząd Uczniowski pod opieką p. Małgorzaty Nowak i p. Marioli Musielak zorganizował andrzejki.

Artykuł:

Andrzejki to idealny czas na wróżby. Samorząd Szkolny: Oliwia Kubczak, Dominika Kubiak, Klaudia Maślij, Sara Rewers, Patrycja Stachowska, Anita Wolniewicz, Maciej Goździewicz, Dawid Strzelecki pod opieką p. Małgorzaty Nowak i p. Marioli Musielak zorganizowali dn. 28.11.2018 r. Andrzejki. Najpopularniejsze wróżby andrzejkowe to: wróżby z kart klasycznych oraz wszelkiego rodzaju wróżby miłosne.  Specjalnie dla uczniów i nauczycieli w  świetlicy szkolnej można było powróżyć z kości, z kart, z run, z ręki podać datę urodzenia i sprawdzić co czeka w nadchodzącym roku. A dla wszystkich łasuchów były rogale, muffinki z wróżbą oraz lizak.

Małgorzata Nowak