Świąteczna Zbiórka Żywności

Resized received 982472565275142 (copy)

Wrzesińskie Centrum Wolontariatu działające w ramach Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrześni, w związku ze zbliżającą się Świąteczną Zbiórką Żywności organizowaną przez Związek Stowarzyszeń Wielkopolski Bank Żywności poprosiło o wsparcie Szkolne Koło Caritas działające w ZSZ Nr 2 (opiekunowie: M. Nowak, W. Muchyński).

Członkowie Szkolnego Koła Caritas: Dominika Kubiak, Anita Wolniewicz, Sara Rewers, Patrycja Stachowska wzięły udział 30.11.2018 r. w zbiórce żywności na terenie wybranego obiektu handlu spożywczego. Wolontariuszki apelowały słownie jak i przy pomocy ulotek do klientów o zakup i przekazanie produktów  spożywczych na rzecz osób potrzebujących. Zbiórka żywności przeznaczona będzie dla najuboższych rodzin gminy Września.

Małgorzata Nowak