Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej

Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej

24.05.2019 r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej. W Olimpiadzie wzięli udział uczniowie z klasy II w zawodzie sprzedawca.  Olimpiadę poprzedziło spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów - panią Elżbietą Małecką-Staszak. Pani Rzecznik przeprowadziła pogadankę i odpowiadała na różnorodne pytania uczniów.
31.05.2019 r. odbyło się podsumowanie Olimpiady i wręczenie nagród ufundowanych przez Starostwo Powiatowe we Wrześni. Miało to miejsce tradycyjnie w bibliotece szkolnej. Obecny był również  dyrektor szkoły Maciej Mielczarek, który pogratulował zwycięzcom, ale też sprawdził ich wiedzę praktyczną, dopytując
o różnice między rękojmią a gwarancją.
Na terenie szkoły tym przedsięwzięciem kierowała pani Hanna Sterczyńska-Bartkowiak, we współpracy z panią Edytą Raczak.

Finalistami Olimpiady zostali:
I miejsce - Arkadiusz Szuba