INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Img 20190902 wa0026 (copy)

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W tym roku rozpoczęcie roku szkolnego było w naszej placówce bardzo uroczyste, ponieważ to naszej szkole ZSZ Nr 2 przypadł w udziale zaszczyt zorganizowania Powiatowego Rozpoczęcia Roku Szkolnego. Ponadto, tego roczne rozpoczęcie roku pokrywało się z 80-tą rocznicą wybuchu II Wojny Światowej, co również podniosło jego rangę i powagę.

W dniu dzisiejszym witaliśmy w  szczególny sposób przybyłych gości na naszą uroczystość, delegacje pocztów sztandarowych z innych szkół, a także nowych uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły, jako uczniowie ZSZ Nr 2, tym bardziej, że klas pierwszych mamy aż 13. Co więcej, miło nam było zobaczyć uśmiechnięte twarze naszych stałych bywalców, a także nie zapomnieliśmy wspomnieć i oddać hołd wszystkim poległym, którzy walczyli o wolność naszej ojczyzny podczas II Wojny Światowej.

Oto kilka zdjęć z rozpoczęcia roku szkolnego klas branżowych i podstawowych.

Na szerszą fotorelację z inauguracji powiatowego rozpoczęcia roku szkolnego zapraszamy na nasz szkolny profil facebook’owy: https://www.facebook.com/koszary?fref=ts

1. Kubiaczyk