SPRZĄTANIE ŚWIATA... NA KOSZARACH

Resized 20200918 131323 easy resize.com

SPRZĄTANIE ŚWIATA... NA KOSZARACH

W piątek 18 wrzesnia już po raz 27. (od początku) Szkoła nasza wzięła udział w akcji "Sprzątanie świata - Polska". Tym razem wybór padł na klasę II WS. Była to praktyczna lekcja terenowa, bo klasa ta, jak wszystkie inne pozostałe klasy drugie szkoły branżowej, realizuje w tym r. szk. nowy w naszej Szkole przedmiot - ochrona środowiska. Uczennice i uczniowie klasy II WS dostali szansę, którą swoim zaangażowaniem zamienili na czwórki, piątki i szóstki z ochrony środowiska. Opiekunowie akcji z ramienia Szkoły - p. Monika Siwa i p. Przemysław Moch, dziękują sprzątajacym. I jeszcze: tym roku ta światowa akcja przebiegała pod hasłem: "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję". Proponuję to hasło jako zadanie domowe (dosłownie!) dla wszystkich. Na zawsze...