SZKOLNE KOLĘDOWANIE INACZEJ

Pobrane

SZKOLNE KOLĘDOWANIE INACZEJ

Drodzy uczniowie i nauczyciele!

W związku z Tym, iż nie możemy wspólnie kolędować w tym roku w naszej szkolnej auli, ogłaszamy KOLĘDOWY KONKURS! Każdy kto chciałby zaprezentować swoje osobiste wykonanie polskiej kolędy lub pastorałki, a tym samym wziąć udział w konkursie zachęcamy do nagrania swojego wykonania i wysłania go do 19.12. na adres mailowy: micik2@wp.pl  (wersja audio lub video). Należy opisać swój plik imieniem, nazwiskiem, klasą oraz tytułem wykonywanego utworu. Każde wykonanie zostanie zamieszczone na naszym FB i poddane „lajkowaniu”. Zwycięży Ten kto zdobędzie ich najwięcej! Mamy nadzieję, że zarówno Wy uczniowie, jak i Państwo, drodzy nauczyciele włączycie się do wspólnego szkolnego kolędowania – choć trochę w innej wersji, a świetna zabawa będzie gwarantowana.