27 Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

27 Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Drodzy Uczniowie i Pracownicy naszej szkoły!
Informujemy, iż w piątek 19 marca we Wrzesińskim Ośrodku Kultury odbędzie się 27 Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. W festiwalu ze względu na sytuację epidemiczną wezmą udział jedynie uczestnicy, organizatorzy i obsługa techniczna bez widowni. Będzie jednak udostępniona relacja na żywo z festiwalu na Facebooku na stronie Wrzesińskiego Ośrodka Kultury w piątek od godziny 17:00. Zachęcamy do obejrzenia festiwalu online, tym bardziej, iż biorą w nim udział dwie uczennice naszej szkoły: Martyna Skwira z klasy II LT i Angelika Bączkiewicz z klasy IV TL. Po występach wszystkich uczestników na żywo, będzie możliwość wzięcia udziału w głosowaniu na uczestnika, którego występ spodoba nam się najbardziej. Warto kibicować naszym uczennicom.
Wszystkim uczestnikom festiwalu życzymy powodzenia, a wirtualnej widowni życzymy miłych wrażeń.