Bursa Międzyszkolna we Wrześni

Logo bursa easy resize.com

Bursa Międzyszkolna we Wrześni jest placówką zapewniającą całodobową  opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania.

W Bursie mieszkać mogą uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu wrzesińskiego oraz spoza terenu powiatu wrzesińskiego.

Bursa to miejsce, które daje możliwość poznania nowych ludzi, uczy samodzielności, przygotowuje młodzież do dorosłego życia, zapewnia najlepsze warunki do nauki i wspiera rodziców w procesie wychowawczym.

Wychowankowie bursy mają okazję do współorganizowania i uczestniczenia w ciekawych zajęciach, warsztatach  i uroczystościach.

W związku z powyższym, zapraszam Państwa placówkę do współpracy poprzez przekazanie kandydatom do szkoły i ich rodzicom informacji o naszej Bursie.

Jednocześnie zwracam się z prośbą o zamieszczenie informacji o Bursie na stronie internetowej Państwa Szkoły i w social mediach.

Miło nam będzie, jeśli na stronie internetowej Państwa Szkoły pojawi się przekierowanie na adres Bursy Międzyszkolnej we Wrześni  http://bursa.oswiata-wrzesnia.pl/

Bursa Międzyszkolna we Wrześni

62-300 Września, ul. Słowackiego 11