STOLARZE PODBIJAJĄ BYDGOSZCZ

To2 (copy)

STOLARZE PODBIJAJĄ BYDGOSZCZ

W dniu 15.04.2016r. uczniowie szkoły zawodowej Damian Baumgart i Jakub Gabrysiak pod opieką p. Dariusza Dobruckiego wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Stolarskim „ Diamentowa Piła” w Bydgoszczy.

Zadaniem konkursowym było wykonanie szafki przyłóżkowej z przygotowanych elementów. Nasi drugoklasiści mogli porównać swoje praktyczne umiejętności zawodowe i wymienić się doświadczeniami z kolegami z całej Polski. Obejrzeli też dobrze wyposażone warsztaty szkolne i wzięli udział w pokazie obrabiarki cyfrowej miejscowego Zespołu Szkół Drzewnych .

Nie zdobyliśmy co prawda miejsca na podium ale zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów upominki przydatne w pracy zawodowej.

Opracował :

Dariusz Dobrucki