KONKURS STOLARSKI SZCZECIN 2016

Glowne

KONKURS STOLARSKI W SZCZECINIE

W dniu 25 kwietnia 2016 nasi uczniowie w zawodzie stolarz poszli o krok dalej. Tym razem nasza drużyna wystartowała w XVI Międzynarodowym Konkursie Stolarskim             w Szczecinie. Do Damiana Baumgarta i Jakuba Gabrysiaka dołączył Krzysztof Kowalski, opiekunem pozostał p. Dariusz Dobrucki.

Ten konkurs z dużymi tradycjami odbył się w Szkołach Salezjańskich i zgromadził ponad 40 uczestników z całej Polski oraz z zagranicy. Po noclegu w internacie uczniowie otrzymali do wykonania obrotową podstawkę pod tablet, prace oceniane były przez przedstawicieli Ikea Polska. Liczyła się precyzja i jakość wykonania.

Nasi zajęli miejsca w środku stawki ale co ważne wymienili kolejne doświadczenia z rówieśnikami i porównali swój zawodowy potencjał. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki od organizatorów. Za rok znowu zawalczymy – już mamy zaproszenie.

Opracował :

Dariusz Dobrucki