Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce

20170918 123023 (1)

W dniu 18.09.2017 r. na boiskach ZSTiO we Wrześni odbyły się Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce.

Tegorocznymi reprezentantami „Koszar” byli:

Oliwia Głowska i Maciej Szczublewski z klasy II TL,

Kamil Białożyński z klasy II o/wz

oraz Krzysztof Pijacki z klasy II f/wz.

Konkurencje w których w/w uczniowie podjęli rywalizację to bieg na dystansie 100m, oraz skok w dal.

Czas 11,63 s. i III miejsce w klasyfikacji końcowej na dystansie 100 m, pozwoliło awansować Krzysztofowi Pijackiemu do zawodów rejonowych. Tuż za nim, bo z czwartą lokatą i czasem 11,67 s. zameldował się na mecie Kamil Białożyński  - nasz zeszłoroczny reprezentant zawodów rejonowych w Poznaniu, a nasz  trzeci reprezentant szkoły na tym dystansie, Maciej Szczublewski -  osiągnął rezultat z czasem 12,04 s.

W skoku w dal najlepszą zawodniczką okazała się Oliwia Głowska z klasy II TL, zdobywając tym samym złoty medal Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego.

GRATULUJEMY !!!!!!!!!!