I MIEJSCE W POWIECIE

I MIEJSCE W POWIECIE

Uczniowie naszej szkoły: Aleks Bzowski i Hubert Majchrzak, uczniowie klasy 2 TL, wraz z koleżanką Karoliną Wrzaskowską z ZSTiO wzięli udział w powiatowym konkursie dotyczącym HIV i AIDS. Wspólnie nakręcili film przestrzegający przed lekkomyślnymi decyzjami w życiu, które mogą skutkować poważnymi negatywnymi konsekwencjami zdrowotnymi w postaci zarażeniem wirusem HIV lub AIDS. Ich praca spodobała się jurorom i dzięki niej zajęli I miejsce a tym samym dostali się do kolejnego etapu konkursu na poziomie wojewódzkim. Tam niestety konkurencja okazała się większa i miejsc zająć się nie udało. Niemniej jednak, możemy być dumni z naszych podopiecznych, ze tak poważnie traktują ważne dla nich, młodych ludzi tematy, a co więcej chcą się tym dzielić ze swoimi rówieśnikami.

Więcej informacji możecie znaleźć w artykule zamieszczonym w Przeglądzie Powiatowym.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom.

A. Kubiaczyk