Erasmusdays 2023

Erasmusdays logo color date

#Erasmusdays to ogólnoświatowe wydarzenie, które przybliża idee praktyk zawodowych na światową skalę. W tym roku przede wszystkim chodzi o to, aby dzielić się swoimi doświadczeniami jakie udało się zdobyć właśnie dzięki inicjatywie Erasmusa i wsparciu finansowemu tego projektu. Nasi uczniowie i ich opiekunowie mieli okazję w zeszłym roku szkolnym odwiedzić Portugalię i tam właśnie zdobyć nowe umiejętności zawodowe i nie tylko. W związku z tym, w ramach dzielenia się dobrymi praktykami, to właśnie ONI – uczestnicy zeszłorocznego wyjazdu, będą prowadzić spotkanie w naszej szkole z młodszymi uczniami, tymi, którzy mają szansę w kolejnych edycjach projektu Erasmus wziąć udział. Zeszłoroczni uczestnicy będą opowiadać o wszelkich aspektach takiego 4-tygodniowego wyjazdu, jakiego sami doświadczyli. Spotkanie to będzie również uświetnione wystawą fotograficzną ilustrującą ich przygodę. Spotkanie to, uczniów klasy 5LT wraz z opiekunem, Panem Krzysztofem Celką i uczniami klasy 3 i 4 LT odbędzie się 13.10. w auli szkolnej o g. 8:35.