#ErasmuaDays 2023

Img 20231013 084801 easy resize.com

#ErasmuaDays także u nas zagościło spotkanie promujące zagraniczne kształcenie w ramach projektu. W tym roku, nasi uczniowie, którzy mięli okazję w ubiegłym roku szkolnym odbyć praktyki w Portugalii, dzielili się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami oraz udzielali wskazówek kolejnym kandydatom, którzy mają szansę na wiosnę 2024 skorzystać również z tak wspaniałej okazji, jak praktyki zawodowe za granicą. Przy tej okazji uczniowie klasy 5 LT: Martyna, Patrycja, Marcel i Kamil wraz z Panem Krzysztofem Celką, opowiadali o swojej podróży do Faro, o tym czym się tam zajmowali zawodowo, jak spędzali czas wolny oraz co najważniejsze, o tym co w nich po takim wyjeździe pozostało i ubogaciło. Spotkaniu towarzyszyła wystawa zdjęć.