Zajęcia laboratoryjne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Img 20231025 wa0003

W piątek 20 października 2023 uczniowie drugiej klasy Technikum Logistycznego uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Możliwość skorzystania z wiedzy, doświadczenia i możliwości kadry akademickiej, a także wyposażenia pracowni uczelni młodzież uzyskała dzięki rozpoczętej w tym roku współpracy Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu w ramach projektu „Klasy akademickie”.

Wykład inaugurujący poprowadził dr inż. Mariusz Tichoniuk, dyrektor studiów w zakresie Nauk o Jakości, a zajęcia w podgrupach poprowadzili pan prof. dr hab. inż. Ryszard Cierpiszewski z Katedry Jakości Produktów Przemysłowych i Opakowań, dr hab. Iga Rybicka oraz dr inż. Krzysztof Wójcicki z Katedry Technologii i Analizy Instrumentalnej.

Beata Szymańska

Małgorzata Nowak