Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Received 651384627077366

W dniu 8 listopada 2023 roku po raz kolejny zorganizowany został Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Do tenisowej rywalizacji przystąpiło 20 zawodników,łącznie rozegrano 44 spotkania, a rozgrywki toczone były w czterech grupach do dwóch wygranych setów. Podczas turnieju nie brakowało  emocji, a większość spotkań była wyrównana.  Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Marcin Balcerzak z klasy IV LT pokonując w meczu finałowym Kamila Szczublewskiego . Trzecia lokata przypadła Bartoszowi Szukalskiemu z klasy III WZF. Wśród uhonorowanych zawodników znalazł się również Michał Trybuła z klasy II WMB otrzymując tym samym Puchar Komendanta HP 15-42 we Wrześni. Finałowa trójka otrzymała pamiątkowe puchary oraz dyplomy wręczone przez Dyrektora szkoły i reprezentować będzie szkołę na powiatowym turnieju , który odbędzie się w ZSTiO we Wrześni w dniu 14 listopada br.

Dariusz Bibel