Szkolny Konkurs Recytatorski

Wp 20160406 09 49 22 pro (copy)

W  środę  6 kwietnia 2016 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczestnicy przygotowali fragment prozy Henryka Sienkiewicza oraz wybrany przez siebie wiersz .W tym roku o miano najlepszych recytatorów w szkole walczyło osiem osób. Jury w składzie pani Joanna Kowalewska, pani Beata Szymańska i pani Aneta Włodarczyk postanowiło przyznać, po raz pierwszy w historii Szkolnych Konkursów Recytatorskich w Zespole Szkół Zawodowych , dwa pierwsze miejsca, które przypadły Julii Rzepce z klasy I fryzjer oraz Albertowi Nowakowi z klasy I a wielozawodowej.  Drugie miejsce zajęła Kamila Prusak z klasy IV technikum handlowiec . Na trzecim miejscu uplasowała się Agnieszka Waraczewska z klasy III a kucharz.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.