Dożynki Powiatowe

Dożynki Powiatowe w Kołaczkowie

4 września 2016r. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni w osobach: dyrektora p. M. Mielczarka, wicedyrektora p. P. Gruszeckiego, nauczycieli p. M. Musielak i p. J. Pawlaka oraz p. J. Groszkowskiej reprezentowali szkołę na Dożynkach Powiatowych w Kołaczkowie. Poczet sztandarowy pod opieką p. J. Pawlaczyka godnie reprezentował szkołę podczas uroczystości dożynkowych w kościele i podczas tradycyjnych obchodów święta plonów w kołaczkowskim parku. Uczennice Eunika Netter i Izabela Mazurek dały pokaz swoich umiejętności fryzjerskich na głowach licznie odwiedzających nasze stoisko gości. Zainteresowani ofertą szkoły, mogli obejrzeć prezentację multimedialną i zdobyć wszelkie informacje dotyczące kształcenia uczniów.